Menu Menu Zobrazit více
+420 739 323 751    Po-Pá: 8:00–18:00 info@truhlikov.cz
0Nákupní košík
Zahrada Předpěstování
Předpěstovací program ELHO

Předpěstovací program ELHO

Vždy jste chtěli mít vlastní skleník? S předpěstovacím programem Elho ho může mít doma každý, třeba i v bytě za oknem. U nás si můžete vybrat jednotlivé komponenty i celý skleník. Záleží jen na vás, jak si program k předpěstování sami sestavíte. Pěstování vlastních plodin, květin a klíčků bude hračka! Příjemným bonusem je i vkusný designový vzhled.

Pokud toužíte po malém skleníku pro předpěstování rostlinek nebo pěstování domácích bylinek, předpěstovací program ELHO je ideálním řešením.

Sestavte si vlastní skleník

Pokud chcete pěstovat více rostlin, poskládejte si skleníky podle vlastních představ. Kombinujte skleníky různých velikostí i barev. Co budete potřebovat?


1. Podmiska vel. S,M,L
2. Miska vel. S,M,L
3. Víko vel. S,M,L

nebo

nebo

V případě, že chcete mít více misek, můžete jednotlivé podmisky nahradit jedním společným podnosem. Do jednoho podnosu lze naskládat 4 možné kombinace misek. Jednotlivé varianty jsou uvedeny na obrázku.

Toto vyobrazení obsahuje:

1x podnos

1x misku vel.M + víko vel.M

1x misku vel.S + víko vel.S

Toto vyobrazení obsahuje:

1x podnos

1x misku vel.M + víko vel.M

2x misku vel.S + víko vel.S

Toto vyobrazení obsahuje:

1x podmiska vel.M

1x miska vel.M

1x víko vel.M

Počet nalezených produktů: 19

×
Zavřít

Tipy a triky

Přečíst článek

Předpěstování - příprava na jaro

Už jste zkoušeli vypěstovat vlastní zeleninu nebo okrasné rostliny? Poradíme Vám, jak na předpěstování rostlin. Vlastní rostlinky jsou pro každého velkou chloubou a důvodem k radosti. Vypěstování vlastní sadby přináší i další výhody, jako jsou úspora a možnost širšího výběru odrůd.

Přečíst článek

Královna vaší zahrady - Růže Kordes

Mezi nejkrásnější růže světa patří bezesporu růže KORDES. Šlechtitelská firma KORDES působí na trhu již více než 120 let. Díky mnohaletým zkušenostem, inovacím a pečlivosti se v této firmě zrodilo mnoho odrůd krásných růží, dnes jich je více než 500.

Přečíst článek

Nápadité krmení ptactva na zahradách

Zimní období je pro nás skvělou příležitostí, jak oplatit našemu zpěvnému ptactvu to, co pro nás a naše zahrady udělalo přes jaro a léto.

Přečíst článek

Nezavrhujte umělé květiny

Nádherné a pestré vazby z živých květin se zvláště v zimních měsících výrazně prodraží. A přitom adekvátní alternativu si může dopřát každý.

Přečíst článek

Předpěstování zeleniny

Předpěstování zeleniny s sebou nese více starostí a práci navíc než výsev do volné půdy. Na druhou stranu si budeme moci dříve pochutnat na výpěstcích z vlastní zahrádky a to za trochu námahy stojí.

poukaz

Výdejní místo

Truhlíkov s.r.o., Mělnická 424, Líbeznice, PSČ 250 65

Otevírací doba: Po-Ne: 8:00–18:00

Zobrazit kontakty
Štěpán Šmerda
majitel Truhlíkov.cz

Přihlášení

×

Zapomenuté heslo

×

V případě, že neznáte své heslo, zadejte prosím váš e-mail, který jste uvedli při registraci. Během několika okamžiků vám dorazí zpráva s pokyny pro obnovu hesla.

Registrace

×

Přihlašovací údaje

Dodací (Fakturační údaje)

×