Menu Menu Zobrazit více
+420 739 323 751    Po-Pá: 8:00–18:00 info@truhlikov.cz
0Nákupní košík

Jídlo jako dárek? Představujeme české delikatesy na Truhlíkově.

Naší doménou jsou rostliny a život na zahradě, ale rádi přinášíme zákazníkům něco navíc. Něco, co potěší, uspokojí touhu po něčem výjimečném a skvěle se hodí i jako dárek. Protože rádi spojujeme příjemné s užitečným, dali jsme pro Vás dohromady sortiment delikates přednostně od menších českých dodavatelů, kde je kladen důraz na vysokou kvalitu, tradici a vše je vyráběno poctivě a s láskou. Podpořte s námi malé české výrobce a ochutnejte něco dobrého.

Jaké delikatesy u nás najdete?

Nabídka delikates je přehledně uspořádána, a tak snadno naleznete přesně to, co potřebujete. Vybírejte teplé a studené nápoje v podobě kvalitních čajů i zelené BIO kávy, sirupy plné ovocné chuti z moštárny Louny, koncentráty pro snadnou přípravu domácích limonád a mošty z těch nejlepších jablíček i jiného ovoce. Na zdraví si připijte výtečnou pálenkou nebo českými bylinnými nealkoholickými likéry Kitl.

Pokud Vás honí chuť na sladké, jsou tu k dispozici sladké pochoutky v podobě jahodových džemů přímo z Vraňan, medových pochoutek a horkého ovoce. Pro náročné mlsaly máme ručně vyráběné čokolády s celými kousky ovoce a ořechů ChocoMe, nebo výborné a výživné müsli z Ježkova statku či mrazem sušené ovoce plné chuti i vitamínů jako svačinu na cesty.

Ještě jste nenašli to pravé? Tak se zaměřte na nabídku zeleninových pochoutek, kde najdete skvělá pesta, čatní nebo kečupy z pořádné dávky rajčat. Nezapomeňte na voňavé koření ani na masa a paštiky prvotřídní kvality.

Každý si přijde na své. Ať už budete chtít objevovat nové chutě nebo snadno vybrat pozornost pro své blízké, jste tu správně.

Pokud se chcete dozvědět více o výrobcích, prozkoumejte důkladně naši nabídku delikates a udělejte třeba někomu radost jídlem. Přejeme dobou chuť.

[products id="545d1d4b-220c-4682-9718-65c22e696b7c,59ad60d2-90d4-491c-9685-52985e17a87e," template="list" subtitle="Delikatesy"]

Prohlédnout všechny delikatesy >>

×
Zavřít

Tipy a triky

Přečíst článek

Tradiční Vánoce v jednom stylu? Naše vlastní vánoční výrobky.

Vánoce mají být hlavně o klidu a příjemně stráveném čase s rodinou, proto je někdy dobré, nechat část práce s velkolepými přípravami na někom jiném. I letos pro Vás vymýšlíme a hlavně vlastnoručně vyrábíme tradiční kolekce vánočních dekorací jako jsou adventní věnce, vánoční truhlíky, věnce na dveře a další.

Přečíst článek

Nepodceňujte přípravu a sázejte cibuloviny na podzim

Příprava na jaro začíná už teď. Nastává totiž ideální čas na výsadbu sněženek, bledulí, krokusů, narcisů, tulipánů, modřenců, hyacintů – zkrátka všech jarních cibulovin. Neodkládejte ji: právě teď je výběr druhů a odrůd nejbohatší.

Přečíst článek

Předpěstování - příprava na jaro

Už jste zkoušeli vypěstovat vlastní zeleninu nebo okrasné rostliny? Poradíme Vám, jak na předpěstování rostlin. Vlastní rostlinky jsou pro každého velkou chloubou a důvodem k radosti. Vypěstování vlastní sadby přináší i další výhody, jako jsou úspora a možnost širšího výběru odrůd.

Přečíst článek

Královna vaší zahrady - Růže Kordes

Mezi nejkrásnější růže světa patří bezesporu růže KORDES. Šlechtitelská firma KORDES působí na trhu již více než 120 let. Díky mnohaletým zkušenostem, inovacím a pečlivosti se v této firmě zrodilo mnoho odrůd krásných růží, dnes jich je více než 500.

Přečíst článek

Najděte si svůj důvod pro bylinkovou zahrádku

Bylinky se čím dál více objevují v zahradách i domácnostech. I když se jedná o rostliny s historií, mnozí z nás k nim nalezli cestu až v posledních letech, kdy jejich obliba neuvěřitelně stoupá. Není se čemu divit. Bylinky jsou léčivé rostliny s širokým využitím. Jejich použití je snadné a mají příznivý vliv na naše zdraví.

Přečíst článek

Roubovaná zelenina, záruka výnosu

Znáte roubovanou zeleninu? Pokud ne, je nejvyšší čas se s ní seznámit. Roubovanou zeleninu můžete pěstovat v nádobách, ve volné půdě i ve sklenících a výsledek je zaručený.

Přečíst článek

Podzimní osázené truhlíky jsou tady!

Všimli jste si, jak jsou krásné barvy podzimu? Přesně tyto krásné barvy můžete mít na oknech, balkónech či terasách. S létem totiž sezóna truhlíků nekončí. Nabídka podzimních rostlin je širší, než se zdá.

Přečíst článek

Bylinky a jejich pěstování v truhlíku

Pro bylinky si nemusíte chodit jen do obchodu, každá správná hospodyňka a kuchařka by je měla mít doma – buď na zahradě, nebo třeba za oknem v květináči. Které bylinky to snesou nejlíp a které se proto vyplatí pěstovat i v bytě?

Přečíst článek

Jarní osázené truhlíky z Truhlíkova

Líbí se Vám Truhlíky plné nádherných květů a barev? Stačí jeden klik a mohou být Vaše. Nabízíme jedinečné řešení, jak získat originálně osázené truhlíky, které budou dělat parádu. Užijte si rozkvetlý balkon či terasu s našimi truhlíky. Ušetříme Vám práci, starosti a hlavně čas.

Přečíst článek

Ruční nářadí pro jarní péči o zahrádku

Budujete zahrádku? Pak jistě také doplňujete svou sadu nářadí a postupně zjišťujete, že vám ještě chybí to, čí ono. Pořiďte si sadu ručního nářadí, bez které to na zahradě prostě nejde.

Přečíst článek

Předpěstování zeleniny

Předpěstování zeleniny s sebou nese více starostí a práci navíc než výsev do volné půdy. Na druhou stranu si budeme moci dříve pochutnat na výpěstcích z vlastní zahrádky a to za trochu námahy stojí.

Přečíst článek

Cibuloviny a jejich sázení na jaře

Veselé barevné květy potěší oko, zaženou deprese a pomůžou dobít ztracenou energii. Zvlášť v zimě. A tak sotva jsme v bytech zametli stopy po Vánocích, už se obklopujeme rychlenými cibulovinami, abychom jaru vzkázali, jak moc se na něj těšíme.

poukaz

Výdejní místo

Truhlíkov s.r.o., Mělnická 424, Líbeznice, PSČ 250 65

Otevírací doba: Po-Ne: 8:00–18:00

Zobrazit kontakty
Štěpán Šmerda
majitel Truhlíkov.cz

Přihlášení

×

Zapomenuté heslo

×

V případě, že neznáte své heslo, zadejte prosím váš e-mail, který jste uvedli při registraci. Během několika okamžiků vám dorazí zpráva s pokyny pro obnovu hesla.

Registrace

×

Přihlašovací údaje

Dodací (Fakturační údaje)

×