Menu Menu Zobrazit více
+420 739 323 751    Po-Pá: 8:00–18:00 info@truhlikov.cz
0Nákupní košík
tipy & triky
Jídlo jako dárek? Představujeme české delikatesy na Truhlíkově.

Jídlo jako dárek? Představujeme české delikatesy na Truhlíkově.

Uspokojte chuťové buňky! V letošním roce jsme rozšířili nabídku vybraných delikates od českých výrobců, které spojuje BIO kvalita a tradiční. Zjistěte více o nabídce a pusťte se do degustace.

Jídlo jako dárek? Představujeme české delikatesy na Truhlíkově.

Naší doménou jsou rostliny a život na zahradě, ale rádi přinášíme zákazníkům něco navíc. Něco, co potěší, uspokojí touhu po něčem výjimečném a skvěle se hodí i jako dárek. Protože rádi spojujeme příjemné s užitečným, dali jsme pro Vás dohromady sortiment delikates přednostně od menších českých dodavatelů, kde je kladen důraz na vysokou kvalitu, tradici a vše je vyráběno poctivě a s láskou. Podpořte s námi malé české výrobce a ochutnejte něco dobrého.

Jaké delikatesy u nás najdete?

Nabídka delikates je přehledně uspořádána, a tak snadno naleznete přesně to, co potřebujete. Vybírejte teplé a studené nápoje v podobě kvalitních čajů i zelené BIO kávy, sirupy plné ovocné chuti z moštárny Louny, koncentráty pro snadnou přípravu domácích limonád a mošty z těch nejlepších jablíček i jiného ovoce. Na zdraví si připijte výtečnou pálenkou nebo českými bylinnými nealkoholickými likéry Kitl.

Pokud Vás honí chuť na sladké, jsou tu k dispozici sladké pochoutky v podobě jahodových džemů přímo z Vraňan, medových pochoutek a horkého ovoce. Pro náročné mlsaly máme ručně vyráběné čokolády s celými kousky ovoce a ořechů ChocoMe, nebo výborné a výživné müsli z Ježkova statku či mrazem sušené ovoce plné chuti i vitamínů jako svačinu na cesty.

Ještě jste nenašli to pravé? Tak se zaměřte na nabídku zeleninových pochoutek, kde najdete skvělá pesta, čatní nebo kečupy z pořádné dávky rajčat. Nezapomeňte na voňavé koření ani na masa a paštiky prvotřídní kvality.

Každý si přijde na své. Ať už budete chtít objevovat nové chutě nebo snadno vybrat pozornost pro své blízké, jste tu správně.

Pokud se chcete dozvědět více o výrobcích, prozkoumejte důkladně naši nabídku delikates a udělejte třeba někomu radost jídlem. Přejeme dobou chuť.

Prohlédnout všechny delikatesy >>

×
Zavřít

Tipy a triky

Přečíst článek

Předpěstování - příprava na jaro

Už jste zkoušeli vypěstovat vlastní zeleninu nebo okrasné rostliny? Poradíme Vám, jak na předpěstování rostlin. Vlastní rostlinky jsou pro každého velkou chloubou a důvodem k radosti. Vypěstování vlastní sadby přináší i další výhody, jako jsou úspora a možnost širšího výběru odrůd.

Přečíst článek

Královna vaší zahrady - Růže Kordes

Mezi nejkrásnější růže světa patří bezesporu růže KORDES. Šlechtitelská firma KORDES působí na trhu již více než 120 let. Díky mnohaletým zkušenostem, inovacím a pečlivosti se v této firmě zrodilo mnoho odrůd krásných růží, dnes jich je více než 500.

Přečíst článek

Nápadité krmení ptactva na zahradách

Zimní období je pro nás skvělou příležitostí, jak oplatit našemu zpěvnému ptactvu to, co pro nás a naše zahrady udělalo přes jaro a léto.

Přečíst článek

Nezavrhujte umělé květiny

Nádherné a pestré vazby z živých květin se zvláště v zimních měsících výrazně prodraží. A přitom adekvátní alternativu si může dopřát každý.

Přečíst článek

Předpěstování zeleniny

Předpěstování zeleniny s sebou nese více starostí a práci navíc než výsev do volné půdy. Na druhou stranu si budeme moci dříve pochutnat na výpěstcích z vlastní zahrádky a to za trochu námahy stojí.

poukaz

Výdejní místo

Truhlíkov s.r.o., Mělnická 424, Líbeznice, PSČ 250 65

Otevírací doba: Po-Ne: 8:00–18:00

Zobrazit kontakty
Štěpán Šmerda
majitel Truhlíkov.cz

Přihlášení

×

Zapomenuté heslo

×

V případě, že neznáte své heslo, zadejte prosím váš e-mail, který jste uvedli při registraci. Během několika okamžiků vám dorazí zpráva s pokyny pro obnovu hesla.

Registrace

×

Přihlašovací údaje

Dodací (Fakturační údaje)

×